Asie, Thajsko

Letíme do Bangkoku


Dneska začíná jedno velké cestovatelské dobrodružství. Jedeme s dětmi do Asie – Thajsko, Vietnam.

Je pondělí 30. ledna. Našim cílem je dnes Varšava.  Nejprve vlakem do Bohumína, dále pak 6h autobusem Leo Expressem. Holky zvládají cestu skvěle. Pronajímáme na noc apartman ve Varšavě, ať jsme vyspaní na následující dlouhý let.

Druhý den  ráno před desátou odlétáme s Qatar Airlines do katarského Doha, kde máme navazující spoj do Bangkoku a 6h času na protáhnutí těl. Venku 19°C.  Už se otepluje 🙂 Lence se podařilo zajistit jedno místo na prohlídku města Doha, kterou nabízejí na letišti a Petr vyráží na City tour. Děti a Lenka zůstávají na dětském hřišti se skluzavkami. Myslím, že jsme si všichni program užili.

Nad ránem odlétáme největším dopravním letadlem (Airbus A380) do Bangkoku. Po 5h přilétáme na bangkokské letiště, je krátce po obědě místního času. Venku nás vítá 34°C. Chceme dojet až do cíle, nezůstávat v Bangkoku, a tedy hurá  z letiště na vlakové nádraží, kde kupujeme lístky do Hua Hin. Cesta bohužel trvá 5h, přijíždíme až v pozdních večerních hodinách k rezervovanému ubytování do Hua Hin, poblíž Khao Takiab. Ale jsme na místě a budeme dospávat a měnit 6ti hodinový časový posun dobré 3 dny:-).

Doha City Tour

Z Bangkoku do Hua Hin

2 Comments

  • No vy jste úžasní! Jako tažní ptáci, kteří létají v zimě do teplých krajin… 🙂 Doufám, že se zase vrátíte na starou dobrou Krétu a neusadíte se v Asii. Jak tam budete dlouho? A odtamtud přímo na Krétu nebo ještě do Česka? Vaše holky jsou neuvěřitelně statečné, jak to všechno zvládají s úsměvem na tváři. Fotky jsou parádní (jako vždy), asi je to krásná země. Tak si to tam užijte, co se do vás vejde! Ahoj, M.

  • Ahojte, zdravíme celou rodinu. Nádherné! Nemáme slov,… už se těšíme na další fotky a příspěvky. Mějte se úžasně a ať vše klape. Zdraví Verča, Martina a Jirka s Davídkem.
    P.S. Verunka prosí Haničku, ať prý pošle někdy i video :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *